Bilgilerinizin kayıt altına alınması ve kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.
Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler powerpronet sanal mağaza da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. Şahıslara iletilmemektedir. Powerpronet sanal mağaza müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada paypal üzerinden "3d secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örnek: kredi kart numarası) powerpronet sanal mağaza tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz paypal ve bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı ssl-tabanlı 128-bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin doğrulanması

Müşteriler powerpronet sanal mağaza’nın kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında selpak sanal mağaza ya sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman powerpronet@gmail.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.